בוקר אור אבא

השעה 8 בבוקר, השעון מעורר מצלצל, אני פותח את העניים, משחרר מעט את השרירים והולך לפתוח את התריס כדי לקבל מנה של אור כדי לפתוח את היום. ממשיך את דרכי לחדר האמבטיה, מטיל את מימי, נכס לאמבטיה למקלחת של בוקר, מכין לי ארוחת בוקר טובה ומזינה ולצידה קפה טוב, קורא קצת חדשות באייפד, בוהה בארון בהתלבטות מה ללבוש, מתלבש ויוצא לעוד יום עבודה… ככה פחות או יותר היה נראה כל בוקר בחיי מאז שהתחלתי לעבוד במשרה מלאה, נשמע ריקני כזה, חסר משמעות, המציאות מכה בך בוקר אחרי בוקר והשגרה שוחקת אותך והחיוך אט אט נעלם משגרת הבוקר. אבל אין כלכך מה לעשות וזה כנראה בוקר שגרתי של לא מעט גברים בעולם, אולי חוץ מהעובדה שהעבודה שלי מאפשרת לי לצאת לדרכי בשעה 9.

ואז בבוקר בהיר אחד, מישהו מחליט שפתיחת התריס מלווה בשמחה גדולה וצעקות של אושר, אני הולך אל עבר המיטה שלו לראות מה שלומו והוא משיב לי בחיוך מאוזן לאוזן מכך שהוא זכה לראות אותי, ואני מחזיר לו בחיוך טיפשי של אושר עילאי… ואז אני מגלה ששגרת הבוקר האפרורית שלי מקבלת לה חבר חדש לחלוק איתו את בוקר היום החדש, החבר מחליט שהשקט בבוקר לא מתאים לו ומכניס קולות של התלבות והרבה צחוק לפלייליסט הבוקר, מחליף את הקפה בבקוק איכותי של סימילאק ומפנק בגרעפס של שובע לסיום… מסביר שהוא כבר הספיק להטיל את מימיו אז הגיע הזמן שאני אדאג לו לחיתול חדש, ועל הדרך למכנס וחולצה שיסדרו לו את הלוק למעון.

החבר החדש דואג לי בבוקר, הוא מבין שקשה לי לקום מוקדם אז הוא מגלה התחשבות וממתין עד שאני אפתח את התריס לפני שהוא מתעורר, הוא גם מבין שגם אני צריך להתארגן אז הוא ממתין לי באושר לצלילי באך ומוצרט, ואם חשקה נפשי בקפה הוא לא כועס פשוט מסביר שהבקבוק שלו קודם לקפה שלי ואם לפעמים אני מתבלבל הוא דואג להזכיר לי מי הבוס פה. השיח בינינו כל בוקר לא כולל מילים, ככה הוא החליט, הוא אמר שאם הזמן זה כנראה ישתנה אבל בנתיים טוב לו ככה.

אט אט הבוקר החדש הופך קבוע, הוא בשלו פותח כל בוקר בחיוך, מפיג את השקט בצעקות של אושר, יורד לו על איזה בקבוק של סימילאק ואנחנו ממשיכים את דרכנו לרכב בשמחה ובאושר. השיגרה המבאסת השתנתה לחלוטין, הבוקר החדש עושה לי טוב, ואני והחבר החדש שלי מאושרים כל בוקר כאילו פתחנו אותו עם שיחה מאראלה.

לחבר החדש שלי יש שם, קוראים לו שוהם, הוא הגיח לעולם אי שם בחום הלוהט של אוגוסט 2013, כשהכרנו הוא הבהיר לי שאת הבקרים הראשונים שלו הוא מעדיף לבלות עם זאת מהצד השני של המיטה, סיפר שיש בינהם הכרות מוקדמת של  9 חודשים  ושהוא מרגיש ככה יותר בנוח, אבל דאג להבטיח שלאט לאט הוא מבטיח להיפתח אליי ואם זה יסתדר נחלוק יחדיו את הבוקר.

מאז אני והחבר החדש פותחים בוקר של אור בכל בוקר, בוקר מלא בחיוכים ושמחה, בוקר של צחוק ואושר, נראה שהוא מאוד נהנה מכך, ואני יכול להעיד שסוף סוף הבנתי שיש משמעות לחיים שלי ולא סתם קמתי לעוד יום בעולם.

 

 

About יוסי מזרחי

יוסי מזרחי, בן 28, נשוי ואבא לשוהם ורום. גר בירושלים עיר הקודש. מייסד הבלוג Daddy.co.il-חיים של אבא.

Check Also

האשטאג הורים

כמות המידע האדירה איתה נדרש המוח האנושי להתמודד מביאה אותו לעשות שימוש בתבניות ותיוגים. המוח האנושי יוצר קטגוריות אליהן הוא מכניס אנשים, אירועים, מותגים וכדומה, ובהתאם לכך עושה שימוש בערכים שנתבעו בנו לאותה קטגוריה ובהתאם לכך נוצרת התנהגות. אז איך זה משפיע על הנשים בעולם וכיצד זה משפיע עליי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *